Poznajmy się
 
"Chcielibyśmy sprostać indywidualnym potrzebom każdego mieszkania.
Cenimy jakość i funkcjonalność, estetyka to dla nas główny czynnik.
Do realizacji podchodzimy indywidualnie, nigdy nie ma dwóch identycznych mebli.
Każdy jest wyjątkowy".
 
Kim jesteśmy
Kochamy urządzanie wnętrz, jesteśmy pasjonatami architektury. Pomagamy dobierać tkaniny i wzory do Waszych mieszkań. Doradzamy idealne rozwiązania dla Waszych zamówień. Staramy się temu sprostać poprzez szeroką ofertę tkanin. Nie skupiamy się na jednym dostawcy, cenimy sobie Polskie tkaniny, ale nie brakuje w ofercie tkanin sprowadzonych z Europy m.in. z Hiszpanii. Dla nas najważniejsza jest jakość, dlatego korzystamy z materiałów o wysokiej jakości oraz gąbek, której jakość jest potwierdzona wieloma certyfikatami.

Nasza historia
Firma, którą stworzyliśmy wynikła z osobistego zapotrzebowania. Po remoncie mieszkania przyszedł moment na urządzenie przedpokoju, a w nim siedzisko gdzie, można odłożyć torebkę i wygodnie włożyć buty. Oferta na rynku była nie wielka, żaden ze sklepów nie dysponował próbkami ani tkaniną, której poszukiwaliśmy. Stąd nadeszła potrzeba stworzyć coś, co pomoże wszystkim, którzy pragną mieć mebel stworzony według wymagań jego mieszkania. Naszą ofertę zaczęliśmy od ławeczek, po poznaniu potrzeb Klienta stworzyliśmy otwierane siedziska. Okazało się, że jest to właśnie to, czego brakowało i w naszym mieszkaniu.
 
Jesteśmy na rynku 7 lat, a nasze produkty można znaleźć w domach na terenie całej Unii Europejskiej. 

Nasza pasja
Meble to nasza pasja, kochamy to, co robimy. Do każdego mebla podchodzimy indywidualnie, a każda z ławeczek wykonywana jest ręcznie. Produkty wykonujemy sami od podstaw - od cięcia desek, malowania nóg po zszywanie tkaniny. Dzięki temu, że każdy mebel przechodzi przez nasze ręce mamy pełną kontrolę nad jego jakością i efektem. Nie jesteśmy fabryką ani dyskontem, a nasze realizacje to 100% #madewithlove
 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl