Wymiary od 35 cm do 140 cm.

Technologia Cleanaboo ogranicza wchłanianie płynów w strukturę materiału. Cleanaboo to nie tylko powłoka chroniąca materiał. Dzięki ochronie Cleanaboo rozlany na tkaninie płyn formuje się w krople i nie wnika do wnętrza tkaniny. Wszystkie plamy, nawet te po kawie, winie, czy soku porzeczkowym nie mają szans. Powstałe plamy należy czyścić natychmiast po zabrudzeniu.

Specjalna warstwa Water-Repellent tworzy hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając, że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz. Powstałe plamy należy czyścić natychmiast po zabrudzeniu.

Tkaniny z ochroną Uniclean nie są tkaninami wodoodpornymi, nie zapewniają 100% hydrofobowości, ale ograniczają wchłanianie płynów. Przykładowo po rozlaniu soku, przyłóż papierowy ręcznik, który wchłonie ciecz. Pozostałe zabrudzenie usuń za pomocą wilgotnej szmatki i gotowe. Technologia może nie działać przy gorących płynach. Powstałe plamy należy czyścić natychmiast po zabrudzeniu. Zabrudzenia należy czyścić jedynie wodą lub roztworem wody i mydła, za pomocą gąbki lub miękkiej szmatki.

Pozostałe tkaniny bez podanej informacji o dodatkowych właściwościach nie są zmywalne ani nie posiadają powłoki ograniczającej wchłanianie płynów.

ZAKUP WYMIARU: Produkt jest wykonywany w 100% ręcznie, przez co zyskujesz unikalny produkt — nigdy nie ma dwóch identycznych modeli. To właśnie Ty kreujesz ostateczny wygląd mebla. Przykładowo wymiar 90x30 cm określa wymiar deski siedziska (końcowy wymiar może delikatnie się różnić ze względu na użytą gąbkę oraz materiał ok.+2 cm). Chcesz, aby wymiar nie przekraczał określonego wymiaru? Dodaj informację w komentarzu do zamówienia a my, użyjemy deski o nieco mniejszej długości.

KOLOR: Nie jesteś pewien koloru tkaniny? Napisz do nas — Kolory widoczne na monitorze zależą od ustawień monitora. Tkaniny przedstawione na zdjęciach są materiałem poglądowym i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. W rzeczywistości kolory i struktura tkanin mogą się różnić. Możliwość wypożyczenia próbek tkanin.

CLEANABOO/UNICLEAN - Ograniczone wchłanianie płynów, hydrofobowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl