Możesz wybrać dowolną z tkanin widocznych w naszym sklepie (cała oferta tkanin widoczna w dziale ławeczki pod linkiem: WYKAZ) stwórz swój projekt i napisz do nas, przedstawiając swoją propozycję. Oparcie do ławki może być wieszane na dowolnej wysokości, możesz je także powiesić w jadalni zabezpieczając swoją ścianę przed otarciem krzeseł. Pikowanie w oparciach jest delikatnie czyli bez widocznych "zakładek" pomiędzy guzikami. Oparcie polecamy łączyć z ławkami z delikatnym pikowaniem, bądź skrzyniami. Możesz także wybrać inne rozmieszczenie guzików np. jeden rząd - Napisz do nas. Oparcie wieszane jest do ściany za pomocą haków dołączonych do zestawu, nie ma możliwości zamontowania oparcia do ławki.

ZAKUP WYMIARU: Przykładowo wymiar 160x60 cm określa wymiar deski (końcowy wymiar może delikatnie się różnić ze względu na użytą gąbkę oraz materiał ok. +2 cm). Chcesz, aby wskazany wymiar był maksymalny? Informacje dodaj w komentarzu do zamówienia a my, użyjemy deski o nieco mniejszej długości.

KOLOR: Nie jesteś pewien koloru tkaniny? Napisz do nas — Kolory widoczne na monitorze zależą od ustawień monitora. Tkaniny przedstawione na zdjęciach są materiałem poglądowym i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. W rzeczywistości kolory i struktura tkanin mogą się różnić. Możliwość wypożyczenia próbek tkanin.

Koniec z brudzącą się ścianą! Zabezpiecz swoje ściany za pomocą zagłówka, oparcie możesz powiesić na dowolnie wybranej przez Ciebie wysokości.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl