Jak pakujemy nasze przesyłki?

Każda z paczek wysyłana jest w nowym kartonie wykonanym z pięciowarstwowej tektury falistej, paczka zaklejona zostaje taśmą kauczukową firmy VIBAC. Karton oklejony jest naklejkami firm przewozowych, które określają ich specjalne traktowanie: OSTROŻNIE SZKŁO / GÓRA/DÓŁ / NST (W przypadku kuriera DHL) / OTWÓRZ OSTROŻNIE. Mebel znajdujący się w kartonie owinięty jest folią stretch, folią bąbelkową a karton zostaje wypełniony gąbkami.

Pamiętaj! Jeśli zdarzy się, że otrzymasz uszkodzony towar, prosimy pilnie spisać protokół szkody z kurierem dostarczającym paczkę, zaznaczając wszystkie uszkodzenia kartonu w tym zgniecenia rogów/wgniecenia na kartonie, spowodowane upadkiem/rzuceniem paczki, które nie powinno się wydarzyć.

PRZYGOTOWANA PACZKA DO WYSYŁKI W KARTONIE

 

 

 

OPAKOWANIE WEWNĘTRZNE SKRZYNI DO WYSYŁKI: folia stretch, folia bąbelkowa, gąbki +wysyłka z opcją NST która umożliwia również wysyłkę elementów szklanych ze względu na specjalne traktowanie paczki. Skrzynia w paczce umieszczona jest nogami do góry. Ze względów ostrożności skrzynie wysyłane są z odkręconym siedziskiem.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl