Możesz wybrać dowolną z tkanin widocznych w naszym sklepie (cała oferta tkanin widoczna w dziale ławeczki pod linkiem: WYKAZ). Masz swój pomysł na rozmieszczenie guzików? Jeden rząd w górnej części? To możliwe... Napisz do nas!

ZAKUP WYMIARU: Wymiar np. 160x60 cm określa wymiar deski (końcowy wymiar może delikatnie się różnić ze względu na użytą gąbkę oraz materiał ok. +2 cm). Chcesz, aby wymiar był np. max. do 160 cm? Informacje dodaj w komentarzu do zamówienia, użyjemy deski o nieco mniejszej długości.

KOLOR: Nie jesteś pewien koloru tkaniny? Napisz do nas — Kolory widoczne na monitorze zależą od ustawień monitora. Tkaniny przedstawione na zdjęciach są materiałem poglądowym i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. W rzeczywistości kolory i struktura tkanin mogą się różnić. Możliwość wypożyczenia próbników tkanin.

 

Sypialnia w stylu Glamour z miękką ścianą? To idealne rozwiązanie dla Ciebie! Tapicerowany zagłówek do Twojego łóżka. Odmień swoją sypialnie i dodaj do swojego łóżka wezgłowie. Może być pikowany albo gładki w dowolnie wybranym przez Ciebie kolorze. Zagłówek wieszany jest na ścianie za pomocą haków dołączonych do zestawu. Zagłówki pikowane bez widocznych "zakładek" pomiędzy guzikami. Zagłówek z innej tkaniny? Produkt jest wykonywany w 100% ręcznie, przez co zyskujesz unikalny produkt — nigdy nie ma dwóch identycznych modeli. To właśnie Ty kreujesz ostateczny wygląd mebla. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl