Jak czyścić?

Czyszczenie
Tkaniny (oprócz kolekcji MAGIC HOME oraz CLEANABOO) należy czyścić miękką bawełnianą szmatką zwilżoną łagodnym detergentem. Najlepiej za pomocą piany z wody i mydła. Po czyszczeniu należy zmyć czystą wodą i osuszyć. Nie wolno używać silnych detergentów, oraz środków dezynfekcyjnych oraz nie wystawiać na kontakt z rozpuszczalnikami — nie czyścić chemicznie. Plamy należy usuwać natychmiast. Tkanin nie należy poddawać na bezpośrednie działanie światła słonecznego.

Tkaniny z kolekcji CLEANABOO w zależności od sposobu zabrudzeń należy czyścić w sposób opisany na stronie {KLIKNIJ TUTAJ} W technologii CLEANABOO każdy rozlany na tkaninie płyn formuje się w krople i nie wsiąka strukturę materiału. Dzięki temu plamy nie powstaną, a skroplony płyn wystarczy delikatnie zebrać papierowym ręcznikiem lub suchą ściereczką. Plamy należy usuwać natychmiast.

Tkaniny z kolekcji MAGIC HOME w zależności od zabrudzenia należy czyścić w wymagany do tego sposób. MAGIC HOME - Jak to działa? {KLIKNIJ TUTAJ} Plamy należy usuwać natychmiast. Sposób czyszczenia eco-skór może różnić się niż przedstawiony schemat poniżej. Więcej informacji dotyczących czyszczenia tkanin z kolekcji MAGIC HOME znajduje się pod linkiem: CZYSZCZENIE/KONSERWACJA {KLIKNIJ TUTAJ}

Przykłady czyszczenia kolekcji Magic Home:

Plamy z ketchupu
*Usunąć zabrudzenie przy użyciu łyżeczki: delikatnie, bez wgniatania i wcierania zabrudzenia w tkaninę.
*Pozostałość skrapiać wodą i odsączać papierowym ręcznikiem.
*Pozostawić do wyschnięcia.

Plamy z długopisu
*Jeżeli powstanie zabrudzenie z długopisu.
*Należy usunąć zabrudzenie za pomocą szkolnej gumki, wykonując zdecydowane ruchy.
*Można cieszyć się czystością materiału.

Plamy z kawy
*Zebrać rozlany płyn ręcznikiem papierowym.
*Pozostałość skrapiać wodą i odsączać papierowym ręcznikiem.
*Pozostawić do wyschnięcia.

Użytkowanie
Należy przestrzegać, aby pomieszczenie, w którym znajduje się mebel, było zabezpieczone przed szkodliwymi wpływami atmosferycznymi. W szczególności przed wysoką wilgotnością powietrza oraz bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Meble należy użytkować w pomieszczeniu zamkniętym, w którym temperatura waha się w granicach 15-30 stopni Celsjusza. Mebli tapicerowanych nie należy stawiać w odległości mniejszej niż metr od czynnych źródeł ciepła.

Meble należy używać zgodnie z ich przeznaczeniem. Meble należy chronić przed nieuzasadnionymi uszkodzeniami mechanicznymi np. skakaniem, rzucaniem. Z powodu napływających zapytań informujemy, że oczywiście meble można użytkować np. w celu założenia obuwia, nie sprawują jedynie funkcji ozdobnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl