Formy płatności

Przelew na konto bankowe
Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Za pobraniem
Opcja możliwa tylko po wcześniejszej wpłacie zadatku w wysokości 200 zł (jeśli kupujesz 2 sztuki - 400 zł itd.). Pozostała część kwoty płatna jest gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelew elektroniczny
Forma płatności online, płatność elektroniczna za pośrednictwem sklepu. Przy wyborze przelewu online wybierz swój bank z listy. Wybór ponad 30 banków. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A.  (www.bluemedia.pl).

BLiK
Szybkie i bezpieczne transakcje dzięki metodzie BLiK. Pozwól swoim klientom wygodniej wybierać ulubione opcje płatności.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem, kartą płatniczą, BLIK, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Raty
Jeśli chcesz skorzystać z systemu ratalnego, prosimy o kontakt. Możliwy jest zakup z ratami Alior Bank. Wartość zamówienia w przedziale: 50 zł – 4730 zł. Wysokość oprocentowania rat: 1%.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl