Podnóżek tapicerowany pikowany pikowana pufa PLUSZ/AMORE (Prostokąt)
Opis
Elegancki stolik kawowy do wyjątkowych wnętrz. Kolor nóg, wymiar wybierasz Ty!
NOGI
biały / czarny / surowe drewno
MATERIAŁ
PLUSZ albo AMORE typu welur (Tkanina ma zwiększoną odporność na ścieranie, odporna na zabrudzenia. Jednakże jest również miękka, gruba. Niesamowicie miła w dotyku. Amore - Miękka tkanina, gruba i miła w dotyku, z delikatnie widocznym wzorem).
WYMIARY
- 40x50 cm, 50x60 cm (Większe wymiary za dopłatą).
- wysokość: 45 cm.
Na zdjęciu wymiar: 80x60 cm.
KOLOR
Do wyboru z tabeli. Na zdjęciu: ANTARA, 30597-BLACK (wycofany z oferty).
Dla wymiaru 40x50 cm, 50x60 cm, 60x70 cm - ilość guzików 9 sztuk. 50x70 cm, 60x80 cm, 70x80 cm - ilość guzików 12 sztuk.
Stolik nie posiada szyby. Możliwy zakup szyby do kompletu (szkło hartowane, grubość 4mm, szlif). Wycena ustalana indywidualnie w zależności od wymiaru stolika. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt mailowy.
Pufa idealna do salonu jako podnóżek a także można ją użyć jako stolik jeśli zastosujemy na nią tackę bądź szybę. Ławka może także pełnić funkcję siedziska w garderobie. Podnóżek wykonywany jest na zamówienie, produkt ręcznie robiony.